Šarlotes iela 1B, Rīga: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

Alerģijas (inhalācijas un pārtikas komplekss)

Ja Jums ir aizlikts deguns, Jūs šķaudāt, aci asaro, klepojiet un Jūsu tēriņi par kabatlakatiņiem un medikamentiem pieaug un tā nav saaukstēšanas vai ir alerģisko reakciju izpausmes uz pārtikas produktiem, piedāvājām pārbaudīt inhalācijas un pārtikas alergēnu paneli.     Jūs iegūstat: Iespēju pierakstīties uz analīzēm un nestāvēt rindā - tālr. 67334433 Saņemt rezultātus e- pastā vai identificējoties mājās lapā Bezmaksas laboratorijas ārsta konsultāciju par analīžu rezultātiem Nepieciešamības gadījumā, padziļinātu CHEC UP programmu vai speciālistu konsultāciju mūsu sadarbības partneru medicīnas centros vai slimnīcās             ( maksas pakalpojums vai ar ģimenes ārsta nosūtījumu). Analīžu kompleksa cena 32 euro

Ja Jums ir aizlikts deguns, Jūs šķaudāt, aci asaro, klepojiet un Jūsu tēriņi par kabatlakatiņiem un medikamentiem pieaug un tā nav saaukstēšanas vai ir alerģisko reakciju izpausmes uz pārtikas produktiem, piedāvājām pārbaudīt inhalācijas un pārtikas alergēnu paneli.

 inkubators

 inkubators1

Jūs iegūstat:

  • Iespēju pierakstīties uz analīzēm un nestāvēt rindā - tālr. 67334433
  • Saņemt rezultātus e- pastā vai identificējoties mājās lapā
  • Bezmaksas laboratorijas ārsta konsultāciju par analīžu rezultātiem
  • Nepieciešamības gadījumā, padziļinātu CHEC UP programmu vai speciālistu konsultāciju mūsu sadarbības partneru medicīnas centros vai slimnīcās             ( maksas pakalpojums vai ar ģimenes ārsta nosūtījumu).

Analīžu kompleksa cena 32 euro