Šarlotes iela 1B, Rīga. Uzziņu tālrunis: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

CL_baneris_diploms_lv

Alergēnu panelis-IgG4-30 alergēni-pārtika

Pārtikas produktu nepanesamība (30IgG4 testi). Pārtika, ko mēs ēdam, ietekmē mūsu fizisko un garīgo stāvokli - tātad ievērojami ietekmē mūsu pašsajūtu. Simptomi, kas ir raksturīgi pārtikas nepanesamībai, parasti neparādās uzreiz pēc ēšanas. Tāpēc grūti saprast, kāda pārtika ietekmē mūsu organismu negatīvi. Pārtikas nepanesamība ir saistīta ar imūnās atbildes reakciju uz dažiem pārtikas produktiem – imūnsistēma veido specifiskas antivielas. Antivielas saistās ar pārtikas proteīniem un veido kompleksus, kurus normālos apstākļos imūnsistēma iznīcina. Tomēr, ja šie kompleksi veidojas nepārtraukti un lielos daudzumos, imūnsistēma tos nespēj efektīvi novērst, jo ir pārslogota. Imūniem kompleksiem uzkrājoties, tie var veicināt iekaisuma reakciju, kas var bojāt dažādus orgānus un izraisīt saslimšanu. Tas ir kvalitatīvs tests, kura rezultāti palīdz koriģēt uzturu, izvairīties no pārtikas produktiem, kuri nelabvēlīgi ietekmē organisma imūnsistēmas darbību. Pirms jebkuras diētas uzsākšanas, balstoties uz testa rezultātiem, rekomendējam konsultēties ar ģimenes ārstu vai citu veselības speciālistu (uztura speciālistu-dietologu, alergologu).
Apraksts:

Pārtikas produktu nepanesamība (30IgG4 testi).
Pārtika, ko mēs ēdam, ietekmē mūsu fizisko un garīgo stāvokli - tātad ievērojami ietekmē mūsu pašsajūtu. Simptomi, kas ir raksturīgi pārtikas nepanesamībai, parasti neparādās uzreiz pēc ēšanas. Tāpēc grūti saprast, kāda pārtika ietekmē mūsu organismu negatīvi. Pārtikas nepanesamība ir saistīta ar imūnās atbildes reakciju uz dažiem pārtikas produktiem – imūnsistēma veido specifiskas antivielas. Antivielas saistās ar pārtikas proteīniem un veido kompleksus, kurus normālos apstākļos imūnsistēma iznīcina. Tomēr, ja šie kompleksi veidojas nepārtraukti un lielos daudzumos, imūnsistēma tos nespēj efektīvi novērst, jo ir pārslogota. Imūniem kompleksiem uzkrājoties, tie var veicināt iekaisuma reakciju, kas var bojāt dažādus orgānus un izraisīt saslimšanu.
Tas ir kvalitatīvs tests, kura rezultāti palīdz koriģēt uzturu, izvairīties no pārtikas produktiem, kuri nelabvēlīgi ietekmē organisma imūnsistēmas darbību.

Pirms jebkuras diētas uzsākšanas, balstoties uz testa rezultātiem, rekomendējam konsultēties ar ģimenes ārstu vai citu veselības speciālistu (uztura speciālistu-dietologu, alergologu).

IgG4 30 lv

Kas jaievēro pirms analīžu nodošanas:

Speciāla pacienta sagatavošanās nav nepieciešama.
Analīzes materiāls - asinis, vēlams nodot tukšā dūšā.

Analīzes materiāls:

Asinis.

Analīzes izpildes laiks:

1 darba diena.

Interpretācija

Rezultātu interpretācija:
1 - Specifiskas antvielas nekonstatē
2 - Skaidra antivielu klātbūtne, vāji pozitīvs. Bieži novērojamas klīniskas izpausmes.
3 - Pozitīvs, izteikta antivielu klātbūtne, gandrīz vienmēr klīniski nosakāma.

Rezultātus izvērtē klīnicists. Zinot, kuri produkti izraisa pārtikas nepanesību, to lietošanu vēlams izslēgt no uztura.