Šarlotes iela 1B, Rīga. Uzziņu tālrunis: +371 67334433  centrala@laboratorija.lv

Ангиотензинная конвертаза

Angiotensīna konvertāze (ACE) ir dipeptidilkarboksipeptidāze ar molekulāro masu 129 000 Da. ACE ir glikoproteīns, kas sastāv no vienas polipeptīdu ķēdes, ogļhidrātu atlikuma un cinka atoma.ACE dekapeptīdu – angiotensīnu I – pārvērš oktapeptīdā – angiotensīnā II, atšķeļot terminālo karboksildipeptīdu histidil-leicīnu. ACE arī inaktivēcirkulējošo bradikinīnu. ACE dekapeptīdu – angiotensīnu I – pārvērš oktapeptīdā – angiotensīnā II, atšķeļot terminālo karboksildipeptīdu histidil-leicīnu. ACE arī inaktivē cirkulējošo bradikinīnu.
Код
1304021
Цена
2.99
Компенсация
Nav kompensācija
Kas jāievēro pirms analīžu nodošanas:
Analīzes materiāls
Normas rādītāji
Показания к проведению:
Kādos gadījumos ārsts nozīmē veikt analīzi?
Analīzes izpildes laiks
Medicīniskās normas
Interpretācija
Подготовка пациента к анализу
Отклонение от нормы

Angiotensīna konvertāze (ACE) ir dipeptidilkarboksipeptidāze ar molekulāro masu 129 000 Da. ACE ir glikoproteīns, kas sastāv no vienas polipeptīdu ķēdes, ogļhidrātu atlikuma un cinka atoma.
ACE dekapeptīdu – angiotensīnu I – pārvērš oktapeptīdā – angiotensīnā II, atšķeļot terminālo karboksildipeptīdu histidil-leicīnu. ACE arī inaktivē
cirkulējošo bradikinīnu. ACE dekapeptīdu – angiotensīnu I – pārvērš oktapeptīdā – angiotensīnā II, atšķeļot terminālo karboksildipeptīdu histidil-leicīnu. ACE arī inaktivē cirkulējošo bradikinīnu.