Akreditētās izmeklēšanas metožu sfēra

Testēšanas metožu saraksts
Informācija aktualizēta 26.01.2023.
.


SIA "Centrālā laboratorija" Rīgas filiāles (Šarlotes iela 1b, Rīga) veikto testu nenoteiktība kvantitatīvajām metodēm 2020. gadā
TestsIekārtaNenoteiktība, CV%Kopējā pieļaujamā nenoteiktība*, CV %
Vidējais līmenisAugstais līmenisZemais līmenis
Hematoloģija
LeikocītiSysmex XN9000-1A1.731.652.3818
Sysmex XN9000-2A1.731.352.32
Sysmex XN9000-3A1.731.582.43
EritrocītiSysmex XN9000-1A1.170.91.628
Sysmex XN9000-2A1.21.121.43
Sysmex XN9000-3A1.131.051.28
HemoglobīnsSysmex XN9000-1A1.030.771.426
Sysmex XN9000-2A10.81.25
Sysmex XN9000-3A0.830.631.15
HematokrītsSysmex XN9000-1A1.651.451.929
Sysmex XN9000-2A1.721.531.9
Sysmex XN9000-3A1.381.481.57
MCVSysmex XN9000-1A1.231.071.135
Sysmex XN9000-2A1.351.331.23
Sysmex XN9000-3A1.030.951.08
TrombocītiSysmex XN9000-1A3.232.586.77(>300)-15%; (<150)-18%; (>150-<300)-15%
Sysmex XN9000-2A3.553.086
Sysmex XN9000-3A3.452.976
Neitrofīli (#)Sysmex XN9000-1A2.582.523.8330
Sysmex XN9000-2A2.482.33.85
Sysmex XN9000-3A2.672.383.63
Limfocīti (#)Sysmex XN9000-1A4.154.024.6730
Sysmex XN9000-2A3.933.355.02
Sysmex XN9000-3A4.734.355.95
Monocīti (#)Sysmex XN9000-1A8.657.79.4230
Sysmex XN9000-2A8.026.758.53
Sysmex XN9000-3A9.157.3510.65
Eozinofīli (#)Sysmex XN9000-1A7.578.087.930
Sysmex XN9000-2A7.57.627.82
Sysmex XN9000-3A7.457.67.25
Bazofīli (#)Sysmex XN9000-1A2.952.424.2830
Sysmex XN9000-2A3.132.574.52
Sysmex XN9000-3A3.182.734.65
Retikulocīti (%)Sysmex XN9000-3A4.385.8330
EGĀAlifax Test1 THL4.473.417.4430
Alifax Test1 130484.273.56.01
EGĀManuāli (pēc Vestergrēna)2.8714.9930
Klīniskie izmeklējumi
LeikocītiCobas U 701-150
Cobas U 701-2
EritrocītiCobas U 701-150
Cobas U 701-2
Hemostāze
D-dimēriSysmex CS-25006.76.3-15
Protrombīns un INRSysmex CS-25006.7-3.723
FibrinogēnsSysmex CS-25006.4--15
APTLSysmex CS-25003-3.418
Klīniskā ķīmija. Imūnķīmija
NātrijsAbbott Architect 162001,0-1,015
KālijsAbbott Architect 162001,28-1,58
HlorsAbbott Architect 162001,3-1,68
KalcijsAbbott Architect 80002,22,110
Neorganiskais fosforsAbbott Architect 80002,1-2,416
MagnijsAbbott Architect 162004,0-2,015
DzelzsAbbott Architect 80002,5-2,736
GlikozeAbbott Architect 80002,6-2,815
GlikohemoglobīnsBiorad D-100.01-0,0118
Kopējais holesterīnsAbbott Architect 162001,8-1,513
ABL holesterīnsAbbott Architect 162002,6-3,036
TriglicerīdiAbbott Architect 162002,5-3,216
Kopējais olbaltumsAbbott Architect 162001,01,410
AlbumīnsAbbott Architect 162001,0-1,220
ZBL holesterīnsAbbott Architect 162004,0-4,036
TransferīnsAbbott Architect 80002,4-2,612
CK-MBAbbott Architect 162004,0-4,236
Kopējais bilirubīnsAbbott Architect 80003,8-3,122
Tiešais bilirubīnsAbbott Architect 80003,5-4,736
ALATAbbott Architect 162002,5-1,321
ASATAbbott Architect 162001,3-1,021
Sārmainā fosfotāzeAbbott Architect 80004,4-3,418
GGTAbbott Architect 80002,2-4,521
LDHAbbott Architect 80003,2-4,218
KreatīnkināzeAbbott Architect 80001,7-2,820
AmilāzeAbbott Architect 80002,0-2,630
LipāzeAbbott Architect 80004,2-5,325
UrīnvielaAbbott Architect 80002,7-3,920
KreatinīnsAbbott Architect 80002,2-2,720
UrīnskābeAbbott Architect 80001,8-2,513
C-reaktīvais olbaltumsAbbott Architect 162006,0-5,320
Augsti jutīgs C-reaktīvais olbaltumsAbbott Architect 162005,5-3,515
Reimatoīdais faktorsAbbott Architect 162002,5-2,420
Antistreptolizīns OAbbott Architect 162001,8-2,420
IgAAbbott Architect 80002,5-2,820
IgMAbbott Architect 80002,5-3,218
IgGAbbott Architect 80002,3-1,826
TSHAbbott Architect 40003,64,224,224
T3Abbott Architect 162008,07,8-24
T4Abbott Architect 80003,75,25,624
Brīvais T3Abbott Architect 162004,25,15,020
Brīvais T4Abbott Architect 40004,28,46,220
Antivielas pret tireoglobulīnuAbbott Architect 80004,5--45
Antivielas pret tireoperoksidāziAbbott Architect 40004,3--45
FerritīnsCobas pro2,97-4,614,1
C-peptīdsAbbott Architect 162004,13,33,520
DHEA-SAbbott Architect 80004,04,68,020
EstradiolsAbbott Architect 1620032.56.720
Cobas pro3,04-3,7520
FSHAbbott Architect 80004,1-3,720
Cobas pro2,8-3,320
Luteinizējošais hormonsAbbott Architect 80003,6-3,920
Cobas pro5,673,4920
ProlaktīnsAbbott Architect 162003,73,13,320
Cobas pro7,2-4,820
ProgesteronsAbbott Architect 162004,24,45,820
Cobas pro5,44,4620
TestosteronsAbbott Architect 80006,14,15,720
Cobas pro3,68-3,820
Kopējais PSAAbbott Architect 162004,04,53,819.4
Brīvais PSAAbbott Architect 162002,55,02,711.7
Fosfors urīnāAbbott Architect 80003,02,7-20
Glikoze urīnāAbbott Architect 80003,22,0-22
Kalcijs urīnāAbbott Architect 80002,44,8-17
Urīnviela urīnāAbbott Architect 80003,92,7-21
Urīnskābe urīnāAbbott Architect 80002,92,6-23
Kālijs urīnāAbbott Architect 80001,82,5-15
Nātrijs urīnāAbbott Architect 80001,61,9-12
Hlors urīnāAbbott Architect 8000-2,5-14
MikroalbumīnsAbbott Architect 80004,13,026
Olbaltums urīnāAbbott Architect 82007,04,524
Anti-CCPAbbott Architect 40007,76--20
HE 4Abbott Architect 80005,75,66,520
Cobas pro5,894,79-20
InsulīnsAbbott Architect 162003,53,54,4720
FolskābeAbbott Architect 40007,87,010,245
TireoglobulīnsImmulite 20009,56,315,724.6
KortizolsAbbott Architect 80003,5-5,815
AKTHImmulite 20006,1-8,720
ParathormonsAbbott Architect 162006,54,85,520
KalcitonīnsCobas e4117,6-5,815
AndrostendionsImmulite 200010,5-10,620
Alfa-fetoproteīnsImmulite 20005,2-4,6715.1
HCGImmulite 20009,5-1613.9
Brīvais beta-HCGImmulite 20007,97,510,020
PAPP-AImmulite 20005,7-7,012
Brīvais estradiolsImmulite 20008,6-11,520
Kopējais IgEImmulite 20009,43-10,913.9
Specifiskais IgEImmulite 20007,3-5,2215
ECPImmulite 20008,8-14,715
Augstas jutības troponīns IAbbott Architect 40006,45,76,333
CA 15-3Abbott Architect 8000-5,65,214.2
Cobas pro-5,65,914.2
CA 19-9Abbott Architect 80006,055,75.915.9
Cobas pro-2,33,915.9
CA 125Abbott Architect 80003,42,83,413
Cobas pro-5,65,913
CEAAbbott Architect 80005,34,95,513.5
Cobas pro-6.65,613.5
Vitamīns B12Abbott Architect 162005,04,87,125
25 (OH) Vitamīns DAbbott Architect 40005,65,75,936
HIV Ag/AvAbbott Architect 40009,35,069,2230
HbsAgAbbott Architect 40003,6--26
Anti-HCVAbbott Architect 40005,7--28
HAV IgMAbbott Architect 40009,06--40
Sifiliss TPAbbott Architect 40006,1--35
Anti Epšteina-Barra vīrusa IgMAbbott Architect 40008,7--20
Anti Epšteina-Barra vīrusa IgGAbbott Architect 40006,83--40
SHBGAbbott Architect 80006,57,87,120
Cobas pro5,8-4,7
MioglobīnsAbbott Architect 40006,57,25,136
HomocisteīnsAbbott Architect 40005,55,96,445
AlbumīnsSebia Minicap20
 α-1 globulīniSebia Minicap30
 α-2 globulīniSebia Minicap30
 β-1 globulīniSebia Minicap30
 β-2 globulīniSebia Minicap30
 γ globulīniSebia Minicap20
Anti HbcAbbott Architect-8,1-21.5
Anti HbsAbbott Architect 40005,34,9-21.5
NT-proBNPCobas pro4,1-3,136
TSH receptoru antivielasCobas e4113.55.920
Cobas pro2,86,320
PAPP-ACobas pro7,868,207,1312
Brīvais beta-HCGCobas pro6,67,85,320
HCGCobas pro6,11-2,013.9
Kreatinīns urīnāAbbott Architect 80002,42,6-21
Amilāze urīnāAbbott Architect 8000-7,1-45
GlikozeAbbott Architect 162002,7-3,015
Apoliproteīns AAbbott Architect 162001,5-1,5
Apoliproteīns BAbbott Architect 162002,5-1,5
Komplementa faktors C3Abbott Architect 162001,6-2,0
Cobas pro3,65-4,14
Komplementa faktors C4Abbott Architect 162001,5-2,1
Cobas pro4,3-4,17
CeruloplazmīnsAbbott Architect 162004,0-3,5
Cisteīns CAbbott Architect 162005,5-5,5
Magnijs urīnāAbbott Architect 162014,1-4,0
Anti-CMV IgMAbbott Architect 40008,47,8-
Anti-CMV IgGAbbott Architect 400013,1--
Anti-Toxoplasma gondii IgGAbbott Architect 40004,86,4-
Anti-Toxoplasma gondii IgMAbbott Architect 40009,3--
Anti-SARS-CoV-2Cobas pro9,87-1,43
Interleikin 6Immulite 20008,4-12
GRHImmulite 20009,3-5,6
IGFImmulite 200010,5-10,4


chat3