Jaunumi

Svarīgs paziņojums laboratorijas klientiem!

Sakarā ar valsts apmaksāto laboratorijas pakalpojumu pieprasījuma palielināšanos, esam spiesti pieņemt lēmumu par pierakstu rindas veidošanu, lai nepārsniegtu piešķirto valsts apmaksāto mēneša limitu (kvotu).

Jaunums - Ērces noņemšana

Centrālā laboratorija piedāvā jaunu pakalpojumu – ērces noņemšana. Sākot ar š.g. 15. maiju piecās filiālēs būs iespējams veikt ērces noņemšanu.

Pakalpojuma cena 5 EUR (neatkarīgi no ērču skaita).

Darba laiks svētkos

Par aktuālajiem darba laikiem svētkos - ŠEIT.

Starptautiska konference “Veseli Latvijā šodien un rīt: vai izmantojam laboratoriju potenciālu?”

2023. gada 15. februārī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās “Veselības aprūpes darba devēju asociācijas” rīkota starptautiska konference “Veseli Latvijā šodien un rīt: vai izmantojam laboratoriju potenciālu?”

Izmaiņas COVID-19 analīžu pieņemšanas kārtībā

Informējam, ka no 03.01.2023 tiek slēgti visi specializētie Covid-19 analīžu nodošanas punkti.

A un B tipa gripas vīrusu RNS noteikšana ar RT PĶR

Šobrīd strauji pieaug pacientu skaits dažādu vecuma grupās ar akūtiem augšējo elpceļu infekcijas simptomiem. Ja ir sekojoši simptomi- augsta temperatūra, galvassāpes, klepus – piedāvājam veikt A un B tipa gripas vīrusu RNS noteikšana ar RT PĶR.

Darba laika izmaiņas svētkos

Par aktuālajiem darba laikiem svētkos - ŠEIT.

Respiratoro infekciju panelis ar multiplex PĶR

Centrālā laboratorija piedāvā Respiratoro infekciju paneli ar multiplex PĶR, kas ļauj ātri noteikt 23 dažādu *respiratoro patogēnu klātbūtni vienā izmeklējamā paraugā. Panelis ir baktēriju un vīrusu.

Informācija pacientiem - Covid punktu slēgšana

Vēršam uzmanību par izmaiņām Centrālās laboratorijas Covid-19 analīžu pieņemšanas punktos, kas stājas spēkā ar 01.12.2022:

chat3