alex


Alergodiagnostikas panelis ALEX2

ALEX2 ir inovatīva metodi alerģiju diagnosticēšanai – "Allergy Explorer" (ALEX2) ir pirmais tests pasaulē, kurš ļauj vienlaicīgi noteikt kopējā IgE un pārbaudīt 295 specifiskos IgE alergēnus. ALEX2 ir molekulārās alergodiagnostikas tests ar kura palīdzību ir iespējams noteikt 117 alergēnu ekstraktus un 178 molekulāros alergēnus.

Ar jauno diagnostikas metodi ir iespējams noteikt 90% no visiem klīniski nozīmīgiem alergēniem. Tāpat tas palīdz noteikt katra pacienta individuālo alerģijas antivielu daudzumu organismā un attēlot sensibilitātes līmeni pret dažādām alerģijām.

ALEX2 ir jaunākās paaudzes alergēnu molekulārās alergodiagnostikas multiparametru alerģiju tests, kas vienā laboratorijas testā ļauj aptvert gandrīz 100 % no pasaulē zināmajiem alergēniem. Tradicionālie alerģiju testi ļauj vienlaicīgi pārbaudīt tikai ierobežotu skaitu alergēnu.

Izmantojot jauno testēšanas metodi, alerģijas pacienti saņems detalizētu informāciju par sensibilitāti pret alergēniem, bet ārsti, kas diagnostikā izmanto ALEX2, varēs ātrāk un precīzāk nozīmēt terapiju vai sniegt ieteikumus.

ALEX2 tests tiek bāzēts uz multi-plekss nano-daļiņām.

ALEX2 multi-plekss sistēmā ir iestrādāts CCD inhibitors (krusteniskās reakcijas ogļhidrātu determinantes) marķieris, kas būtiski ietekmē rezultātu interpretāciju, jo ļauj novērst nespecifisku krustenisku reakciju rašanos un viltus paaugstinātu rezultātu iegūšanu.

Pacientu ievērībai:
Pacientam jābūt tukšā dūšā vai vismaz 3 stundas pēc ēdienreizes.
Antihistamīna preparātu lietošana neietekmē mērījumu precizitāti.

Rezultātu interpretācijā:
Interpretācija ir iekļauts analizēto alergēnu saraksts ar detalizētu norādi par specifisko antivielu koncentrāciju katram alergēnam atsevišķi.

Materiāls: Serums
Cena: 99 EUR

 

lejupieladet  Testēšanas pārskata piemērs

 

chat3

Uzziņu tālrunis

Uzziņu tālrunis

Tālrunis: +371 67334433

Tālruņa darba laiks:

Darba dienās 8.00-20.00

Sestdienās 9.00-15.00

Svētdienās 9.00-15.00

Adrese

Juridiskā adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Biroja adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Reģ. Nr. 40003210801

Sadaļas

Sadaļas

Privātuma politika | Datu aizsardzība
Copyright © 2023 Centrālā Laboratorija. Visas tiesības aizsargātas