Jaunumi

“Par spīti pandēmijas radītajiem izaicinājumiem Latvijas Jaunatnes basketbola līga turpina attīstīties, organizējot kvalitatīvas sacensības un īstenojot dažādus basketbola popularitāti veicinošus projektus. Esam pateicīgi visiem, kas šajā sarežģītajā laikā palīdz jauniešu basketbolam nostiprināt pozīcijas,” uzsver Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

"Nemitīgā kustībā ir rodama atslēga veselībai un izaugsmei - par to esam pārliecināti. Tieši tādēļ ar pilnu atbildību uzņemamies atbalstīt Latvijas Jaunatnes basketbola līgas projektus, tādējādi veicinot veselāku sabiedrību Latvijā," saka Centrālās laboratorijas valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

Latvijas Jaunatnes basketbola līga ir plašākās jaunatnes sacensības valstī. Katru gadu 14 grupās apmēram 400 meiteņu un zēnu komandas un vairāk nekā 6000 jauno basketbolistu cīnās par Latvijas jaunatnes čempionu tituliem. Pašiem jaunākajiem tiek nodrošināta iespēja iepazīt basketbolu, rīkojot “Mini kausa izcīņu” un “NBA Junioru līgu”, kā arī sacensības pirmo klašu skolēniem “Pirmie soļi basketbolā”.

 

cl sigulda 1 CL LJBL 03 02

 

chat3