Jaunumi

No 6. janvāra iedzīvotājiem ir pieejami „Centrālās laboratorijas” pakalpojumi atjaunotajā filiālē Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā, 18. novembra ielā 41, kur laboratorija atrodas ēkas pirmajā stāvā – tajā var nokļūt gan no poliklīnikas reģistratūras, gan izmantojot atsevišķu ieeju.

Stella Lapiņa, „Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja: „Veselības aprūpes procesu nodrošināšana bez laboratoriskiem izmeklējumiem mūsdienās nav iedomājama, un mūsu uzņēmumam ir svarīgi, lai inovatīvās tehnoloģijas vienādā kvalitātē būtu pieejamas visiem Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no dzīvesvietas. Jauno gadu aizsākam, pēc ievērojamas rekonstrukcijas Rēzeknē atverot vienu no lielākām filiālēm ārpus Rīgas. Tagad mūsu klienti pakalpojumus varēs saņemt ne vien plašākās, mūsdienīgākās un ērtākās telpās, bet arī izmantot laboratorijas pakalpojumus ar plašu analīžu klāstu. 2021. gada nogalē laboratorijas filiālē, investējot aprīkojumā vairāk nekā 400 tūkstošus eiro, ir izveidota modernākā laboratorija reģionā. Šāda līmeņa laboratorija ārpus Rīgas pašreiz ir tikai Rēzeknē, un mēs esam pateicīgi SIA „Rēzeknes slimnīca” vadībai un kolektīvam par konstruktīvu sadarbību.”

„Centrālās laboratorijas” filiāle Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā atradās arī iepriekš, taču tagad tā tapusi mūsdienīgāka un ērtāka. Lai laboratorijas apmeklējums būtu maksimāli ērts, ir ieviesta elektroniskā rindu sistēma. Kārtas numuru var arī ar mobilo lietotni rezervēt attālināti. Ja nepieciešams konkrēts laboratorijas apmeklējuma laiks, var veikt pierakstu “Centrālās laboratorijas” mājaslapā. Ērtai rezultātu saņemšanai ir pieejams pašapkalpošanās printeris, tādējādi ar laboratorijā izsniegto kodu var bez steigas un rindas izdrukāt analīžu rezultātus. “Centrālās laboratorijas” filiāle Rēzeknes Ambulatorajā nodaļā atvērta darbdienās no pulksten 7.00 līdz 17.00.

Paraugus Covid-19 testam filiālē nodot nevar, jo tam ir paredzēts speciāls analīžu paraugu paņemšanas punkts Rēzeknes slimnīcas teritorijā.

www.laboratorija.lv

Uzņēmuma darbība novērtēta, valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai piešķirot LR Ministru kabineta balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

„Centrālā laboratorija” pieņem analīžu paraugus 65 filiālēs visā Latvijā, kā arī ņem bioloģisko materiālu Covid-19 testiem vairāk nekā 30 paraugu paņemšanas punktos Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku.

[youtube_advanced url="https://www.youtube.com/watch?v=SPh2M4fhNh4" showinfo="no" rel="no" theme="light"]

chat3