Jaunumi

“Repharm” – lielākais nacionālā kapitāla darba devējs Latvijā

 

Foto: Kristaps Kalns, Dienas mediji

Veselības uzņēmumu grupa “Repharm” ir lielākais nacionālā kapitāla darba devējs Latvijā, atzīts “Dienas Biznesa” speciālizdevumā “TOP500”.

Ekonomikas ministra Viktora Valaiņa pasniegto balvu svinīgajā pasākumā saņēma veselības uzņēmumu grupas “Repharm” padomes priekšsēdētājs Andrejs Leibovičs kopā ar “Veselības centru apvienības” un “Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāju Stellu Lapiņu.

“Ja vērtējam mūsu uzņēmumus gadu griezumā – tie ir jau veseli 30! Savu veikumu cieši saistām ar Latvijas ekonomisko izaugsmi un varam lepoties, ka paveiktais kļuvis īpaši nozīmīgs valstij. Mēs atbildīgi pildām izvirzīto uzdevumu – nodrošinām zāļu apgādi un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, tāpat, atbalstot jauno medicīnas profesionāļu izglītošanos, veicinām arī profesionālo ataudzi medicīnā: katram mūsu uzņēmumā ir iespējas augt un pilnveidoties. Pateicos ikvienam komandā, jo šādu augsti novērtētu sniegumu mums izdevies paveikt kopā,” uzsver Andrejs Leibovičs.

Veselības uzņēmumu grupa “Repharm” apvieno vairāk nekā piecus tūkstošus farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas ekspertu. Latvijā uzņēmums nodarbina gandrīz 4200 cilvēku. Grupa veselības nozarē darbojas jau 30 gadu, un tajā ietilpst astoņi dinamiski uzņēmumi. Grupā darbojas vairāk nekā 20 “Veselības centru apvienības” klīnikas, uzņēmums “Centrālā laboratorija” ar vairāk nekā 100 laboratorijām visā Latvijā, vairāk nekā 240 aptiekas ar zīmolu “Mēness aptieka”, kā arī zāļu apgādes uzņēmums “Recipe Plus”. Šobrīd “Repharm” daļēji ir īpašniece arī Lietuvas uzņēmuma “InMedica”, kurā strādā ap 1400 darbinieku, un kurā ietilpst arī uzņēmums “Kardiolita”, kas ir vadošais privāto slimnīcu tīkls Lietuvā ar vairāk nekā 400 darbiniekiem.

“Dienas Biznesa” speciālizdevums TOP500 nācis klajā 27. reizi. Sadarbībā ar “Lursoft”, “Ernst & Young BalticunOlainfarm” TOP500 ir apkopoti Latvijas lielāko uzņēmumu biznesa sasniegumi. Svinīgā TOP500 izdevuma atvēršanas ceremonijā Mākslas muzejā Rīgas Birža 6. decembrī tika pasniegtas īpašas TOP500 godalgas piecās nominācijās.

 

chat3