SIA “Centrālā laboratorija” piedāvā jaunu izmeklējumu Anti–SARS-CoV-2 (COVID-19) kopēju IgM/IgG antivielu noteikšanai. Anti–SARS-CoV-2 ir imunoloģiskais tests in vitro kvalitatīvai antivielu noteikšanai cilvēka serumā.

Jaunais tests vienlaicīgi nosaka gan IgM, gan IgG antivielas, kas paaugstina specifiskumu un jutību. Imunoglobulīnam M (IgM) serokonversija novērota jau 5 dienu laikā pēc simptomu parādīšanās, un IgG tā novērota 5-7 dienu laikā. Maksimālā serokonversija notiek pēc 2-3 nedēļām IgM gadījumā, pēc 3-6 nedēļām IgG gadījumā un pēc 2 nedēļām kopējo antivielu gadījumā. Kamēr IgM šķietami pazūd ap 6.‑7. nedēļu, šajā laikā novērojama augsta IgG seropozitivitāte. IgM un IgG antivielu koncentrācija un parādīšanās hronoloģiskā secība ievērojami atšķiras, kam pateicoties abu veidu antivielas var atklāt vienlaikus. Anti–SARS-CoV-2 tests izmanto rekombinantu proteīnu, kas pārstāv nukleokapsīdu (N) antigēnu antivielu pret SARS-CoV-2 noteikšanai. Testu ir paredzēts izmantot kā palīglīdzekli imūnreakcijas pret SARS-CoV-2 noteikšanai.

Izmeklējumā Anti-SARS-CoV-2 tiek noteiktas abu klašu (IgM/IgG) antivielas viena izmeklējuma ietvaros.

Anti-SARS-CoV-2 testiem tiek izmantotas ROCHE Diagnostics Roche (Šveice) izstrādātās testēšanas sistēmas. Testēšanas metode saņēmusi CE sertifikātu.

Kad veikt izmeklējumu? Vismaz 12. dienā pēc saaukstēšanās simptomu parādīšanās.

 

Ilustratīva SARS-CoV-2 infekcijas gaita

Antivielas

 

Nosaukums: Antivielas Anti-SARS-CoV-2 IgM/IgG

Cena: 5.05 EUR

Parauga veids: Asins serumus. Asins analīzes var nodot jebkurā CL filiālē. Testēšanai nav nepieciešama speciāla sagatavošanās.

Analīzes izpildes laiks: 24 st.

chat3

Uzziņu tālrunis

Diennakts tālrunis: +371 67334433

Adrese

Juridiskā adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Biroja adrese:
Šarlotes iela 1B, Rīga, LV-1001
Reģ. Nr. 40003210801

Sadaļas

Sadaļas

Яндекс.Метрика

Privātuma politika | Datu aizsardzība
Copyright © 2019 Centrālā Laboratorija. Visas tiesības aizsargātas