Jaunumi

Neesi vienaldzīgs - atbalsti labdarības programmu neauglības ārstēšanai!

Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros ar sabiedrības atbalstu jau ir izdevies palīdzēt 25 ģimenēm: piedzimuši 6 mazuļi, bet vēl 2 ģimenes ir bērna gaidībās. "Katra bērna piedzimšana ir brīnums, tāpēc ir liels gandarījums sniegt atbalstu vecākiem! Ceru, ka līdz ar jaunu partneru pievienošanos un sabiedrības līdzdalību, turpmāk varēsim atbalstīt vēl vairāk ģimeņu visā Latvijā!" priecājas L.Vārtukapteine.
"Mēness aptieku" mārketinga direktore Ligita Lukina par aptieku iesaistīšanos šai projektā skaidro: "Lai gan statistika liecina, ka jaundzimušo skaits Latvijā ik gadus pamazām, bet pieaug, valsts demogrāfiskie rādītāji uz citu Eiropas Savienības valstu fona tomēr nav tie labākie. Tāpēc ļoti svarīgi ir pievērst vairāk uzmanības tām ģimenēm, kas ļoti vēlas bērniņu, bet nespēj pie tā tikt. Neauglība nav bezizeja. Gaismu tuneļa galā iededz gan valsts programma neauglības ārstēšanai, gan arī labas gribas uzņēmumi, kas ziedo finanšu resursus un darbu šīs valsts mēroga problēmas atrisināšanai. Aicinām palīdzības sniegšanā iesaistīties arī pircējus un "Mēness aptiekās" ziedot līdzekļus ģimenēm, tādejādi sniedzot iespēju tikt pie ilgi gaidītā bērniņa. Novēlām, lai katra māmiņa un tētis, kas to no visas sirds vēlas, beidzot varētu tikt pie sava bērniņa un lolot to savai ģimenei un visai Latvijai par prieku!"

Arī SIA "Centrālā laboratorija" valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa norāda: "SIA "Centrālā laboratorija" kolektīvs ļoti cer, ka varēsim palīdzēt vairākām Latvijas ģimenēm sagaidīt savu laimi. Palīdzēt, ziedojot kaut vai dažus centus, ir tik vienkārši, bet kopā tas veido nenovērtējamu atbalstu ģimenēm, kas gaida un cer. Laboratorijai ir 46 filiāles visā Latvijā, un, darbojoties kopā ar veikaliem ELVI un citiem partneriem, akcijas rezultāts noteikti būs nozīmīgs!"

Piedalīties kampaņā aicina biedrība Taureņa efekts sadarbībā ar mazumtirgotāju ELVI, Klīniku EGV, AS Veselības centru apvienību, mājsaimniecības lielveikalu DOMO, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi Hesburger, veikalu-noliktavu ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI, degvielas uzpildes staciju tīklu AS VIRŠI-A, lietotu preču mazumtirgotāju KRISTĪNE-RR, SIA A & H ALIANSE (Gaļas Nams), aptieku tīklu Mēness aptiekas un SIA Centrālā laboratorija. Ziedot līdzekļus kampaņai iespējams visu kampaņas partneru tirdzniecības vietās, kā arī pa ziedojumu telefonu - 90006282. Papildu informācija par kampaņu atrodama mājaslapā: www.labudarot.lv

chat3